6 kommentaari

 1. Maarja Poska ütles:

  Tahaks küll algajate õpetust. Ma alustasin mingisuguse investeerimisega suve algul Bondorasse, aga nüüd on asi nii soiku jäänud, sest lihtsalt ei tundu, et oskan neid asju piisavalt hästi, samuti pole motivatsiooni, kuna saan investeerida vaid max 25€ korraga, mis tundub nii tühine summa ja kahjuks pole mahti ka uurida infot juurde (koolis ülikiire kogu aeg).

  5. jaanuar 2016
  Vasta
  • Tauri ütles:

   Hüva Maarja! Loobu mõttest, et 25 eurot on tühine summa. Kindlasti ei ole! See on 25€ võrra rohkem kui mitte midagi!

   5. jaanuar 2016
   Vasta
  • Sander ütles:

   Tauril täitsa õigus, et 25€ pole midagi nii tühine summa. See on õppimiseks hea algus, kuna hoiab Sul ikkagi huvi üleval ja paneb Sind aeg-ajalt portaali sisse logima, et mis seal siis ikkagi toimub.

   Algajate õpetus peab kindlasti tulema, kuid senini, kui ma ise midagi sellesarnast valmis saan, soovitan lugeda kõigil alustajatel Jaak Roosaare “Rikkaks saamise õpikut”. Kui raha pole mahti maksta, siis saab selle täitsa tasuta e-raamatuna tõmmata Rahva Raamatu lehelt: http://www.rahvaraamat.ee/p/rikkaks-saamise-õpik-tasuta-versioon/730090/et?isbn=9789949387397

   5. jaanuar 2016
   Vasta
 2. Rahakratt ütles:

  Hea lugemine!
  See oleks muidugi lagi videokoolitus, kus mingi (tundud suht noor vist?) naga (heas mõttes) istub palmi all värvilise kokteili ämber kõrval ja räägib investeerimise alustaladest. Kui sa sellist kutti ka ei usu rahalise vabaduse saavutamise teemadel, siis keda üldse?

  5. jaanuar 2016
  Vasta
  • Sander ütles:

   Ma ise pean ka ennast nooreks nii et aitäh :)

   Aga selle palmi all videode tegemise peale ma juba jõudsin ise ka mõelda, et see poleks vast päris õige, kuna ma ei ole veel päris seal maal, et pidevalt saaks sellist elu elada. Nii et tuleb mingi vähe neutraalsem variant välja mõelda :)

   5. jaanuar 2016
   Vasta
   • Maarja ütles:

    Esimese videotervituse võid ju nii teha :)

    5. jaanuar 2016
    Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga