5 kommentaari

 1. Tauri ütles:

  Ägedam küsimus on võib-olla see, et mis nüüd edasi saama hakkab? Kas plaanid võtta mõne kooli ette, kas lähed tööle, kas hakkad ettevõtlusega tegelema?

  11. veebruar 2016
  Vasta
  • Sander ütles:

   Hea küsimus, ise olen ka viimased päevad sellega pead vaevanud. Üsna kindel plaan on sügisel kooli uuesti minna, aga mis saab selle ajani on üsna lahtine. Variandid ongi põhimõtteliselt kas tööle minna, alustada ettevõtlusega, mis sügisest kooli ei segaks või mõelda lihtsalt elu üle järgi.

   11. veebruar 2016
   Vasta
   • Taavi Pertman ütles:

    Eks see ettevõtluse/töö küsimus ongi juba üks osa elu üle järgi mõtlemisest, nii et sellega oled vist juba algust teinud ;)

    14. veebruar 2016
    Vasta
 2. Taavi Pertman ütles:

  Natuke teistsugune küsimus reisimise osa kohta. Kui sa vaataksid neid läbitud kohti mitte nii otseselt reisimise seisukohast (templite vaatamine jmt), vaid üleüldiselt kogu see olustik seal, kas siis on mõni selline koht ka, kus vb natukene pikemalt elada tahaks? (a la pool aastat või enam)

  Kus ja miks või miks mitte?

  14. veebruar 2016
  Vasta
  • Sander ütles:

   Mulle meeldis kõige rohkem Tais ja seal võiks täitsa elada küll. Linnadest oli huvitav Chiang Mai, mis on põhjas. See ei ole küll mere ääres, aga linnas on päris suur inglise keelne kogukond. Kindlasti ei tasuks sinna minna meie suvel, sest siis on Tais vihmaperiood ja meeletult palav, aga alates oktoobrist on ilm päris mõnus. Tai meeldis mulle kõige rohkem just sõbralike inimeste ja hea toidu tõttu.

   15. veebruar 2016
   Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga