13 kommentaari

 1. JoppenPuhh ütles:

  Pole enne nii palju ref linke ühesgi postituses näinud :D

  14. detsember 2015
  Vasta
  • Sander ütles:

   Eks see ole minu kui algaja asi, kui puudub kogemus, kuidas on neid kõige mõistlikum paigutada. Kas segab ka lugemist?

   15. detsember 2015
   Vasta
 2. Team Money ütles:

  Olen ka mõnda aega Mintosesse investeerinud ja silma jääb see, et viimasel ajal turul peale Gruusia rämpslaenuda sisuliset midagi uut ei liigugi. Mogot praktiliselt ei lisandu ja ka muus osas on suht vaikne kui vaadata laenude võtmise kuupäevade järgi.
  Siit küsimus: Huvitav, kas enamikel investoritel on seadistatud auto invest profiilid, mis bronnivad uued laenud 100% kohe ära ilma et need vabaturule üldse jõuksidki?

  Tunnitan, et olen laekunud laenumaksete reinvesteerimisega üsna hädas kuna sobivaid laenue pole turul võtta. Teen nüüd ka autoinvest profiili ära, et vaadata, kas selle alt õnnestub mõni sobilik laen investeerimiseks napsata.

  16. detsember 2015
  Vasta
  • Sander ütles:

   Enamik laene napsavad tõesti Auto Inest profiilid ära. Kuna mul on minimaalseks intressiks seadistatud 12%, siis Mogo laene pole peale septembrit enam lisandunud, väiksema intressiga oleks ehk midagi saanud. Samas kinnisvaralaenudega läheb üsna hästi, pea iga päev tuleb uusi laene juurde, mõningad isegi 14-15% intressiga.

   Kui on tahtmist käsitsi investeerida, siis tasub järelturu poole vaadata, seal on väikse juurdehindlusega täitsa huvitavaid pakkumisi vahel.

   17. detsember 2015
   Vasta
 3. Ühisrahastuse ülevaade | Rahaasjad ütles:

  […] Alustajale veidi segane automaatpakkuja (olen selle seadistamise kohta kirjutanud ka eraldi postituse) […]

  24. aprill 2016
  Vasta
 4. Mintos ja Georgia kiirlaenud – rahakasvataja ütles:

  […] häda kõige suurem, seal abi kõige lähem- leidsin Sander Otsa blogi “Raha teeb raha” postituse. Soovitan soojalt kõigil seda lugeda, kes on Mintosega jänni jäänud. Sander on kõik ilusasti […]

  24. mai 2016
  Vasta
 5. Kodulaen – kuidas sissemakseks raha koguda? | Rahaasjad ütles:

  […] laene 12% intressiga (nn Gruusia tarbimislaenud). Erinevate laenude saamiseks tasub seadistada automaatpakkuja. Seal on olemas ka toimiv järelturg ning seega on võimalik vajadusel ka oma investeeringuid […]

  30. mai 2016
  Vasta
 6. Siim ütles:

  Kasulik oli, mitte et ma oleks puupea, aga hea oli lugeda kuidas ja mida.
  Tänan

  1. juuni 2016
  Vasta
 7. Claudia Klein ütles:

  Tere ja Tere tulemast Spotlight Global Financial Services’i, minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka finantskonsultant.

  Kas vajate hädasti rahalist tugevdamist? Kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | | ja teil on 24 tunni jooksul oma kontol laen, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas.

  Pakume igasuguseid laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pikaajalisi kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil saavutada mitmesuguseid eesmärke paljude laenutoodetega.

  14. september 2020
  Vasta
 8. Leores M Jazbel ütles:

  TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOAN FROM A GENUINE FINANCE COMPANY LAST WEEK. Email for immediate response:

  I am Mrs,Leores Jazbel by name, I live in United State Of America, who have been a scam victim to so many fake lenders online between November last year till July this year but i thank my creator so much that he has finally smiled on me by directing me to this new lender who put a smile on my face this year 2020 and he did not scam me and also by not deceiving or lying to me and my friends but however this lending firm is BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE ([email protected]) gave me 2% loan which amount is $900,000.00 united states dollars after my agreement to their company terms and conditions and one significant thing i love about this loan company is that they are fast and unique. {Dr.Benjamin Scarlet Owen} can also help you with a legit loan offer. He Has also helped some other colleagues of mine. If you need a genuine loan without cost/stress he his the right loan lender to wipe away your financial problems and crisis today. BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE holds all of the information about how to obtain money quickly and painlessly via Call/Text: +1(415)630-7138 Email:

  When it comes to financial crisis and loan then BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE is the place to go please just tell him I Mrs. Leores Jazbel direct you Good Luck…………………..

  25. september 2020
  Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga