12 kommentaari

 1. JoppenPuhh ütles:

  Pole enne nii palju ref linke ühesgi postituses näinud :D

  14. detsember 2015
  Vasta
  • Sander ütles:

   Eks see ole minu kui algaja asi, kui puudub kogemus, kuidas on neid kõige mõistlikum paigutada. Kas segab ka lugemist?

   15. detsember 2015
   Vasta
 2. Team Money ütles:

  Olen ka mõnda aega Mintosesse investeerinud ja silma jääb see, et viimasel ajal turul peale Gruusia rämpslaenuda sisuliset midagi uut ei liigugi. Mogot praktiliselt ei lisandu ja ka muus osas on suht vaikne kui vaadata laenude võtmise kuupäevade järgi.
  Siit küsimus: Huvitav, kas enamikel investoritel on seadistatud auto invest profiilid, mis bronnivad uued laenud 100% kohe ära ilma et need vabaturule üldse jõuksidki?

  Tunnitan, et olen laekunud laenumaksete reinvesteerimisega üsna hädas kuna sobivaid laenue pole turul võtta. Teen nüüd ka autoinvest profiili ära, et vaadata, kas selle alt õnnestub mõni sobilik laen investeerimiseks napsata.

  16. detsember 2015
  Vasta
  • Sander ütles:

   Enamik laene napsavad tõesti Auto Inest profiilid ära. Kuna mul on minimaalseks intressiks seadistatud 12%, siis Mogo laene pole peale septembrit enam lisandunud, väiksema intressiga oleks ehk midagi saanud. Samas kinnisvaralaenudega läheb üsna hästi, pea iga päev tuleb uusi laene juurde, mõningad isegi 14-15% intressiga.

   Kui on tahtmist käsitsi investeerida, siis tasub järelturu poole vaadata, seal on väikse juurdehindlusega täitsa huvitavaid pakkumisi vahel.

   17. detsember 2015
   Vasta
 3. […] häda kõige suurem, seal abi kõige lähem- leidsin Sander Otsa blogi “Raha teeb raha” postituse. Soovitan soojalt kõigil seda lugeda, kes on Mintosega jänni jäänud. Sander on kõik ilusasti […]

  24. mai 2016
  Vasta
 4. Siim ütles:

  Kasulik oli, mitte et ma oleks puupea, aga hea oli lugeda kuidas ja mida.
  Tänan

  1. juuni 2016
  Vasta
 5. Claudia Klein ütles:

  Tere ja Tere tulemast Spotlight Global Financial Services’i, minu nimi on Claudia Klein, olen laenuandja ja ka finantskonsultant.

  Kas vajate hädasti rahalist tugevdamist? Kas vajate laenu erinevatel eesmärkidel? kui teie vastus on jaatav, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole | spotlightglobalservices@gmail.com | ja teil on 24 tunni jooksul oma kontol laen, kuna pakume suurepäraseid laenuteenuseid kogu maailmas.

  Pakume igasuguseid laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen ja palju muud), pakume nii pikaajalisi kui ka lühiajalisi laene ning lisaks saate laenata kuni 15 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil saavutada mitmesuguseid eesmärke paljude laenutoodetega.

  14. september 2020
  Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga