Minust

DSC00218 (2)Olen Sander Ots, 24-aastane noor inimene, kes hetkel on ennast ja maailma avastamas Kagu-Aasias. Varasemalt õppisin keskkonnajuhtimist, milles omandasin ka bakalaureusekraadi cum laude. Kooli kõrvalt käisin ka tööl, millel oli väga oluline osa investeerimise jaoks kapitali kogumisel. Siia blogisse kirjutan mõtteid investeerimisest, säästmisest ja ka rahast üldisemalt.

Minu teest investeerimise juurde saad lugeda Investeerimisajaloo postitusest.

Kirjutan küll tihti nagu kogu portfell kuuluks mulle, kuid tegelikult investeerime abikaasaga ühiselt, lihtsalt suurem halduskoormus on jäänud minu kanda, kuna pean investeerimist ka enda hobiks.

Otsustasin luua selle blogi, kuna minult on päris mitmed inimesed küsinud investeerimise kohta või kuidas ma mingeid asju teen. Küsimused on tihti sarnased ja seetõttu mõtlesin, et blogi oleks parim vorm enda mõtete ja tegevuste kohta kirjutada, kuna võib juhtuda, et peale mõne sõbra on sellest kellelegi veel kasu. Blogi idee on mul juba üle poole aasta peas tiksunud, kuid minu aeglase loomu tõttu võtab asjade ideest teostuseni jõudmine aega.

Viimasel ajal on palju erinevaid eestikeelseid investeerimisblogisid tekkinud. Valik nendest, mida ma ise loen võite leida viidete alt. Tekib küsimus, et kuidas siis see blogi eristub teistest? Plaanin fookusesse võtta selle teema, kuidas saavutada võimalikult kiiresti finantsvabadust. See tee ei sobi kõigile, kuna kätkeb endas suuremat riski ning nõuab ka rohkem pühendumist ja õppimist. Pigem sobib see vaid vähestele, kellele investeerimine meeldib ja nad tahaksid tegeleda sellega ka siis, kui see neile mingit kasu ei tooks.

Kui Sulle tundub, et Sa võid siit blogist midagi kasulikku leida enda jaoks, siis liitu julgelt uudiskirjaga alloleval vormil ja saad uued postitused oma meilile.

Liitu 606 toreda lugejaga! Me ei jaga Sinu e-maili kolmandate osapooltega, vihkame spämmi sama palju kui Sinagi!

Kui Sa soovid minuga ühendust võtta või blogi kohta tagasisdet anda, siis kirjuta julgelt [email protected] või kasuta tagasiside vormi.

Comments are closed.