6 kommentaari

 1. Kristjan ütles:

  Tere! Kommenteerin paari sõnaga Investly kohta väljatoodut.

  Laenumahud on aprillis oluliselt kasvanud, hetkeseisuga oleme aprillis vahendanud 105 000 € jagu arveid (üks 20 000 € oksjon on veel pooleli). Aprillis lisandus portaali viis uut arve müüjat. Võrdluseks, märtsi käive oli 36 309 €. Näeme, et suudame ka järgnevate kuude jooksul sellist kasvutempot hoida, seega ei tohiks suuremate summade investeerimine probleeme tekitada.

  Riskide hindamiseks oleme iga ettevõtte kohta välja toonud neile antud krediidihinnangu, kontrollinud osanike tausta. Lisaks on välja toodud makseraskuste tekkimise tõenäosus (järgneva 12 kuu jooksul), portaalis on see hetkel kuvatud PD % nime all. Kõik portaalis arveid müüvad ettevõtted on läbinud Investly kontrolli. Lisaks on müügile pandud arved alati kliendi poolt kinnitatud.

  Alates 25. aprillist on portaalis võimalik kasutada automaatpakkujat. Tegemist on Beta versiooniga, mis tähendab, et selle funktsionaalsus on võrdlemisi piiratud (täpsem info kodulehel). Töötame juba pakkuja täiustatud versiooni kallal.

  Kristjan Velbri
  Investly investorite kogukonna juht

  29. aprill 2016
  Vasta
  • Sander ütles:

   Tänud, Kristjan, täpsustava kommentaari eest. Lisasin postitusse ka, et esialgne automaatpakkuja on nüüd olemas.

   29. aprill 2016
   Vasta
 2. E-M ütles:

  Hei! Tänan väga põhjaliku ülevaate eest, paari nendest platvormidest isegi ei teadnud varem. Üks asi jäi aga silma. Nimelt MoneyZen on täiesti tegutsev ja siin on isegi viidatud tegevusloale: https://financer.com/ee/ettevote/moneyzen/ . Nii, et ilmselt tasuks seda siin uuendada :)

  6. detsember 2016
  Vasta
  • Sander ütles:

   Tänan tähelepaneku eest! Parandasin MoneyZeni puudutava info ära.

   7. detsember 2016
   Vasta
 3. Birgit ütles:

  Tere. Millist neist platvormidest soovitaksid algajale investorile, kes plaanib hakata investeerima ning alustab väiksemapoolsete summadega (200-300 eurot esialgu ehk, rohkemaga ei julgeks kohe alguses)?

  19. aprill 2017
  Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga