Viited

Siin on blogid, mida ma ise loen:

 • roosaare.com – Jaak Roosaare blogi. Eestis viimasel ajal tuntust kogunud väikeinvstor, kes on välja andnud ka “Rikkaks saamise õpiku” ja on mind mitmes mõttes innustanud (50% klubi!). Jaagu leivanumbriks on dividendiaktsiad.
 • isepankur.wordpress.com – Tauri blogi, mille keskseks teemaks on sotsiaalpangandus. Tauri omab ise portfelli mitmetes Eesti ühisrahastusplatvormidel ja annab ülevaate, kuidas neil läheb.
 • rahafoorum.ee – Taavi blogi, kes on väga tõsiselt võtnud finantsvabaduse saavutamist ja proovib ka teisi selles vallas koolitada. Kui Sa näed kahtlselt kiiresti rikastumise viisi, siis on Taavi selle juba arvatavasti läbi analüüsinud ja sellest kirjutanud.
 • blogi.djjance.com – Janar kirjutab väga põhjalikult sellest, kuidas saada oma isiklikud finantsid kontrolli alla ja missugused takistused võivad sellel teel tulla.
 • rahakratt.wordpress.com – kõige ägedama kirjastiiliga Eesti finantsblogi! Lisaks isiklikule arengule teeb Rahakratt ka raamatuülevaateid, mis aitavad otsustada, mida oma lugemisnimekirja lisada.
 • dividendinvestor.ee – väga põhjalik blogi dividendiaktsiatesse ja ETF-idesse investeerimise kohta. Seal leiab endale midagi nii algaja kui ka vähe kogenum aktsiatesse investeerija.
 • teinepalk.wordpress.com – mitmekesine finantsblogi, kust võib lugeda kodulaenudest asukoha vaba äri loomiseni.
 • pilvebyroo.ee/blog – Krista Teearu raamatupidamisteemaline blogi, kus on palju kasulikku infot neile, kes on otsustanud ettevõtte alt investeerima hakata.
 • moneyisyourfriend.eu – eestlase Kristi inglise keelne blogi, kes on inglise keele ja majanduse õpetaja ja murrab stereotüüpe (esiteks, et õpetaja palk on liiga väike investeerimiseks ja teiseks, et investeerimine on meeste maailm).

Lisaks blogidele soovitan kõigile investeerimismaailmaga tutvujatel lugeda ka Jaak Roosaare “Rikkaks saamise õpikut”, mis alustab sellest, kuidas oma rahaasjad kontrollialla saada ning räägib kõik tähtsamad varaklassid koos näidetega lahti. Hetkel on see e-raamatuna ka täiesti tasuta Rahva Raamatust saadaval: http://www.rahvaraamat.ee/p/rikkaks-saamise-õpik-tasuta-versioon/730090/et?isbn=9789949387397

Ole esimene kommenteerimas

  Lisa kommentaar

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga